POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrchová úprava

Povrchová úprava

IMPREGNACE

Bezbarvá impregnace pro jehličnatá dřeva s aktivní ochranou proti dřevo- zabarvujícím houbám (modrání, plísně), jakož i proti houbám dřevoničícím (trouchnivění dřeva). Vynikající hloubka infiltrace v důsledku použití jakostního, modifikovaného alkydového pojidla.

ZPRACOVÁNÍ: polévání, máčení

ZÁKLADOVÁ BARVA

Základová barva dodávající dřevu odstín (lazurovací tóny) s vynikajícími procesními vlastnostmi pro domácí, jakož i tropická jehličnatá a listnatá dřeva na bázi jakostní alkyd/akrylátové kombinace.

ZPRACOVÁNÍ: polévání, máčení

KONCOVÉ OŠETŘENÍ - nástřik

Dekorativní konečné ošetření dřeva dvěma nástřiky po 150 mμ (lazurové, Ral-, NCS S- barevné tóny a bílá) pro domácí, jakož i tropická jehličnatá a listnatá dřeva na bázi PU-modifikovaných akrylátových pojiv (GORI 897). GORI 897 má ideální vlastnosti jako jsou trvanlivost, odolnost proti mechanickému opotřebení, otěru.

ZPRACOVÁNÍ: vysokotlaké stříkání

 

GORI 690 balzám

Ošetřující balzám na vodní bázi, určený pro povrchové nátěry na dřevěných prvcích. Pro pravidelné ošetření (2x ročně) a prodloužení tak odolnosti nátěru.

Použití: Před ošetřením očistěte prvky čističem GORI 690 CLEAN. Nenahrazuje renovaci poškozených prvků. Dvakrát ročně rovnoměrně nanášejte po směru vláken, pomoci měkké látky. Po uschnutí cca. 30min. zprůhlední.

GORI 690 čistič

Koncentrovaný speciální alkalický čistič na vodní bázi, určený pro povrchové nátěry na dřevěných prvcích. Efektivně čistí nečistoty, oleje, tuky atd…

Použití: Před ošetřením odstraňte prach a nečistoty. Čistič zředíme 1:50 (1:25 silnější nečistoty) s vodou a aplikujeme stejnoměrně na dřevěný povrch. Po 5 minutách působení omyjeme vodou. Neaplikovat na kov.