Okna pod lupou

Barvy a kliky aneb vše na jednom místě

Povrchová úprava

Ať už vybíráte okno, dveře nebo posuvné dveře, u každého výrobku se setkáte s různými variacemi barevných odstínů lazur. Jejich zpracování dáváme tu nejvyšší prioritu a záleží nám na tom, aby byla okna nejen technologicky funkční, ale i esteticky krásná po dlouhá léta. Níže najdete ukázku barevných odstínů našich nejčastějších dřevin.

Pokud si oblíbíte některou z níže uvedených lazur, doporučujeme vždy porovnat váš tip s reálným vzorníkem vzhledem k možným barevným odchylkám a různým kalibracím monitorů.


Lazury

Smrkové lazury

 

Modřínové lazury

Meranti lazury

Dubové lazury


 

 

Okenní kliky

Krása oken tkví v detailech. Výběr správného typu, dřeva, profilu, skla a mnoho dalšího určuje hlavní podobu všech výrobků. Stejně tak je tomu u výběru správného příslušenství, kterému doporučujeme věnovat také nemalou pozornost. 
 
Okenní kliky lze rozdělit do pomyslných dvou skupin, a to z eloxovaného hliníku a nerezi. Eloxovaný hliník vyniká rozmanitostí barevného provedení a nízkou cenou. Nerezové kliky jsou velmi odolné vůči poškrábání a vytváří moderní design. V neposlední řadě se nabízí také možnosti zvolit různé chromované nebo mosazné kliky, které mohou být požadavkem při zachování historického vzhledu.