Dřevěná okna s bezpečnostními a solárními skly do rodinného domu v Brně Bystrci

Když má klient přesnou představu, může celý projekt od prvního kontaktu až po montáž oken trvat pouze 7 týdnů.
 
Rekonstrukce na severu Brna byla rozsáhlejší a cílem bylo použít kvalitní materiál, který má dlouhou životnost a odolá nepříznivým venkovním podmínkám. Pro majitele bylo nicméně téma oken na začátku jeden velký otazník. Nikdy dříve se o tuto oblast nezajímal, ale 100% přírodní materiál byl okamžitě jasnou volbou. 

Ve spolupráci s naším zkušeným obchodníkem, jsme klientovi doporučili ušít na míru jednotlivé výrobky tak, aby přinášely nejen bezpečí, ale zároveň pracovaly v harmonii se sluníčkem (z pohledu světelných a tepelných zisků). I po letech mají okna skvělý vzhled a rodina je s nimi stále nadmíru spokojená. Splňují tak do puntíku to, co si předsevzaly před lety pouze na papíře.
Zakázka 18 dřevěných oken a vchodové dveře v sestavě s fixními okny 
Rok realizace 2014
Specifické požadavky profil IV78, solární, protisluneční a i tepelně tvrzená bezpečnostní trojskla, lakování do odstínu šedé RAL7006, parapety MDF s dýhou
Chtěli jsme, aby naše bydlení mělo co nejvíce možných komponent pocházejících z přírodních materiálů. Líbila se nám i výhoda nechat si okna nalakovat do jakéhokoliv odstínu RAL, což jsme i využili. Při každém pohledu na naše okna máme i v zimě příjemný pocit.
p. Homola, Brno
Zaujala vás naše práce?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496.