Dřevohliníková okna s bezrámovým portálem v centrum Brna

Dřevohliníkové provedení umožní získat nejvyšší ochranu a kvalitu i bytě nedaleko centra města.
 
V úvodu spolupráce bylo zřejmé, že si klient přeje technické řešení v takovém provedení, u kterého se nebude vázat k péči o vnější povrchy. Samotný zájem klienta v prvopočátku pramenil z náhodné návštěvy prodejny, kde ho výrobky zaujaly a později si na ně při samotné rekonstrukci, vzpomněl. 

Fakta, že tyto výrobky umožní dodávat ryze česká firma nedaleko Brna, která je zároveň výrobcem a nikoli pouhým prodejcem, byla rozhodující ve výběrovém řízení.

Kromě oken a balkonových dveří ve smrku fixním, si klient zvolil i ambiciozni možnost otevřít maximálně prostor v největším pokoji a to díky bezrámovému HS portálu, který byl na přání vyroben z krásného přírodního dubu. Samotné posuvné dveře se běžně skládají z posuvného křídla a nedělené fixní části. Členění bytového domu bohužel přinutilo majitele k rozdělení členitosti. Celá rekonstrukce tak splnila očekávání a nabídla nejen kvalitní estetický dojem ale i vysoký komfort v užívání.
 
Zakázka 5 oken + bezrámový HS portál
Rok realizace 2014, 2015, 2016
Specifické požadavky dřevohliníkové provedení Classic profil IV92, smrk fixní, odstín barvy hliníku RAL 8019, lazura G12-Transparent
bezrámový HS portál, profil IV92, dub fixní, kalená skla pro vyšší bezpečnost
demontáž i likvidace původních oken, montáž nových oken, zednické práce, parotěstné / paropropustné pásky
tepelně izolační a solární skla
V minulosti jsem se v prodejně při náhodné návštěvě seznámil se sortimentem a zapamatoval si, že se mi výrobky líbily. V době plánované výměny oken jsem si na firmu vzpomněl. Bylo mi taky milé, že firma je česká a výrobna je nedaleko od Brna. 
p. Vořechovský, Brno-Žabovřesky
Zaujalo Váš dřevohliníkové provedení oken?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496.