Povrchová úprava

To, jak o okna pečujeme na začátku, vypovídá o jejich kráse a kvalitě po celou dobu jejich životnosti.
Jako výrobce oken máme už více jak 20 let zkušeností s provedením kvalitní povrchové úpravy a otestovali jsme několik výrobců barev, z nichž nejkvalitnější se stal výrobce TEKNOS.

Abychom docíli opravdu precizní úpravy, na které se nepodepíše "zub času" nebo nepříjemné povětrnostní podmínky, prochází okno několika kroky zajišťující výslednou vysokou ochranu i vzhled.
 
  1. Bezbarvou impregnací dodáváme dřevu ochranu, která brání dřevo-zabarvujícím (modrání , plísně) a dřevoničícím houbám (trouchnivění dřeva). Provádíme poléváním nebo máčením.
  2. Základem pak připravíme dřevo pro správný odstín, který se postará o lazurovací tóny konkrétní lazury.  Provádíme poléváním nebo máčením.
  3. Vysokotlaký nástřik vrchni vrstvy umožňuje dodat specifickou barvu lazury precizně a s detailem na jakoukoliv kresbu (strukturu) dřeva. Běžným natíráním štětcem není možné tohoto efektu dosáhnout a barva se nemusí dostat do všech míst rovnoměrně a především do hloubky. Nástřik je proveden 2-3 vrstvami, aby barva odolala opotřebení, otěru nebo nepříznivým podmínkám.
Povrchová úprava DARE v bodech:
  • Impregnace
  • Základ 
  • Mezivrstva 
  • Vrch