Vchodové dveře pod lupou

Aneb další užitečné informace na jednom místě

Povrchová úprava

Ať už vybíráte okno, dveře nebo posuvné dveře, u každého výrobku se setkáte s různými variacemi barevných odstínů lazur. Jejich zpracování dáváme tu nejvyšší prioritu a záleží nám na tom, aby byla okna nejen technologicky funkční, ale i esteticky krásná po dlouhá léta. Níže najdete ukázku barevných odstínů našich nejčastějších dřevin.
 

Pokud si oblíbíte některou z níže uvedených lazur, doporučujeme vždy porovnat váš tip s reálným vzorníkem vzhledem k možným barevným odchylkám a různým kalibracím monitorů. U barev RAL je vzorník jednotný.
 

Lazury​

Smrkové lazury

 

Modřínové lazury

Meranti lazury

Dubové lazury

 

Krycí barvy (RAL)
 

Dveřní kliky

Krása vchodových dveří tkví v jejich vzhledu, použité dřevině, členění a kombinace skla s dveřními výplněmi. Stejně tak je jejich významným doplňkem kování, které je určeno kupříkladu vhodně zvolenou klikou. Možností je vybírat z celé řady produktů od tradiční, po designové nebo od eloxovaného hliníku s různou barevnou úpravou až po nerezové bezpečnostní kliky se železnými výztuhami a překrytou cylindrickou vložkou.

 

Pro bližší představu je možné vybrat z níže uvedených příkladů nebo vybrat dle vlastních představ, kterým se ve výrobě umíme přizpůsobit.
KOVANI-DVERE-sady-madel.jpg